Kisovški orliči so v smučarskih skokih ponovno pokazali odlično formo. Ula Vodlan je postala državna prvakinja, Bina Mlekuž je bila druga, Filip Ostrožnik pa je zasedel odlično tretje mesto. Tretja je bila tudi ekipa.

V soboto, 15. oktobra, je v Mostecu potekalo državno prvenstvo deklic in dečkov do 11 let, kjer je Filip Ostrožnik zasedel odlično tretje mesto.

V soboto, 15. oktobra, je potekalo tudi poletno državno prvenstvo na Gori nad Krškim. Ula Vodlan je v kategoriji do 13 let zasedla prvo mesto in tako postala državna prvakinja. Njen uspeh je dopolnila Daša Volaj s šestim mestom. Med mlajšimi kadeti do 13 let je Nik Lukmar zasedel peto mesto, Mihael Ostrožnik osmo in Lan Medved 36. mesto. Bina Mlekuž je v kategoriji mlajših kadetinj do 12 let osvojila drugo mesto, med dečki pa Filip Ostrožnik šesto.

Ekipno pa so Filip in Mihael Ostrožnik ter Nik Lukmar in Ula Vodlan zasedli odlično 3. mesto.