ponedeljek, 10 februarja, 2025

Iz te kategorije

Ulična razstava Foto galerije f 2,8

Foto galerija f 2,8 je bogatejša še za eno razstavo. Na ograji je vsem mimoidočim na ogled manjša postavitev osmih fotografij, ki so jih prispevali Tina M. Šobot, Bojan Šibila, Smiljan Keršnik in Vukašin Šobot.

Ulična razstava Foto galerije f 2,8

Za razliko od notranjih postavitev ulična razstava ni tematsko obarvana. Avtorica in avtorji prikazujejo lepote sveta, kot so jih videli še v časih, ko nošenje mask ni bilo zapovedano. S fotografijami želijo avtorji vsaj malce popestriti dneve mimoidočim in s tem tudi povabiti na ogled fotografskih razstav v foto galeriji f 2,8.

Do naslednjega tedna je še mogoč ogled razstave Janeza Pelka z naslovom Laibach : Škofja Loka, zato vabljeni na ogled v soboto med 10. in 12. uro ter v ponedeljek od 17. do 19. ure.

Foto: VV1, SK in MD


 

Isti avtor