V Ormožu je v petek in soboto, 21. in 22. oktobra, potekalo mednarodno tekmovanje Mladi upi 2022. Poleg slovenskih strelk in strelcev, so nastopili še tekmovalci iz Madžarske in Hrvaške. Kisovško zasedbo v streljanju s standardno zračno puško so sestavljali mladinki Nika Skubic in Tija Šiles ter mladinca Gašper Judež in Simon Škoberne.

V kategoriji mladincev je Gašper Judež zasedel odlično drugo mesto. Potem, ko je finalni nastop zaključil celo na prvem mestu je moral v dvoboju za zlato medaljo priznati premoč tekmovalcu iz Kamnika. Društveni kolega Simon Škoberne je kvalifikacije končal na zelo solidnem 18. mestu.

Pri mladinkah je blestela Tija Šiles z osvojenim tretjim mestom v finalu, za dvoboj za zlato medaljo pa ji je zmanjkalo vsega 0,3 kroga. Rezultati v finalu so bili vrhunski, takšnih se ne bi sramovale tudi nekatere strelke v članski kategoriji. Mlajša kolegica Nika Skubic je kvalifikacije končala na 28. mestu, nastop se ji žal ni posrečil v popolnosti.

Ekipno so Nika, Tija in Gašper zasedli osmo mesto.