sobota, 13 aprila, 2024

Iz te kategorije

Zlati Tian Ovnič

Pretekli vikend, 23. in 24. marca, se je ekipa Karate klub Trbovlje udeležila 53. Mednarodnega karate turnirja Zlatni pojas Čačka, ki je v dveh dneh v kategoriji kadetov, mladincev, mlajših članov in članov zbral 1200 tekmovalcev iz 20 držav.

V Srbijo je odpotovalo pet članov Karate kluba Trbovlje Vita Audič, Tian Ovnič, Lan Vozel, Daniel Haralović in Marko Markuljević. Vodila sta jih trenerja Bogdan in Jernej Simerl.

Najboljši rezultat je uspel Tianu Ovniču, ki je v katah pri kadetih osvojil zlato medaljo. Za drugo medaljo v Čačku je poskrbel Daniel Haralović, ki je pri mladincih do 76 kilogramov zasedel tretje mesto. Le zmago od medalje je bila oddaljena Vita Audič pri mlajših članicah do 55 kilogramov, ki je turnir končala na nehvaležnem petem mestu. Marko Markuljević je pri mlajših članih do 75 kilogramov izgubil v tretjem krogu. Lan Vozel je zaključil tekmovanje v prvem krogu pri mladincih do 68 kilogramov.