torek, 23 aprila, 2024

Iz te kategorije

Otvoritev kajakaške sezone

V Tacnu se je včeraj, 16. marca, pričela nova kajakaška sezona na divji vodi. Tekmo so pripravili v kanalu hidroelektrarne. Za mlajše kategorije je bila precej dolga proga zelo zahtevna. Na uvodu v sezono so tekmovali slovenski in tuji tekmovalci.

Mladi tekmovalci KK TKI Hrastnik so bili ponovno uspešni. V enotni kategoriji mladincev so hrastniški mladci zasedli naslednja mesta: 2. Tin Kos, 7. Gal Železnik, 13. Luka Žagar, 21. Tai Kolar, 33. Matic Ristovnik, 36. Tibor Babič.

Med mladinkami, ki so tudi tekmovale v enotni kategoriji je bila Nuša Oblak deveta, Alina Dulić pa deseta.

Med kajakaši v kategoriji starejši dečki je bil Benjamin Vretič tretji, Janez Flere pa peti. V kategoriji mlajši dečki pa je bil 14. Aleksander Vretič. Med kajakašicami v kategoriji mlajše deklice je Nola Kauzer osvojila drugo mesto.