sobota, 20 julija, 2024

Iz te kategorije

Uspešni zasavski osnovnošolci 8

OŠ Ivana Kavčiča Izlake

Zasavski osnovnošolci so se ponovno izkazali in osvajali uspehe na različnih področjih. V teh dneh objavljamo imena učencev z zlatimi in srebrnimi priznanji v šolskem letu 2023/2024. Danes je na vrsti Osnovna šola Ivana Kavčiča Izlake.


OŠ Ivana Kavčiča Izlake

Tekmovanje iz slovenščine za Cankarjevo priznanje – zlato priznanje: Sara Razpotnik, Anamarija Zupančič,

Matematično tekmovanje za Vegovo priznanje – zlato priznanje: Brin Osojnik

Tekmovanje iz nemščine – zlato priznanje: Zala Redl Kolar

Proteusovo tekmovanje iz znanja biologije – zlato priznanje: Anamarija Zupančič

Tekmovanje iz znanja kemije za Preglovo priznanje – zlato priznanje: Anamarija Zupančič

Tekmovanje iz zgodovine – zlato priznanje: Anamarija Zupančič

Tekmovanje iz angleščine – zlato priznanje: Vid Kovač

Tekmovanje Bober – zlato priznanje: Vid Kovač

Tekmovanje iz logike – srebrno priznanje: Miha Miklič

Tekmovanje Logična pošast – srebrno priznanje: Filip Ostrožnik, Miha Mikič

Tekmovanje iz razvedrilne matematika – srebrno priznanje: Janez Martinčič

Vesela šola PIL – srebrno priznanje: Adam Štrajhar

Tekmovanje vzorci – srebrno priznanje: Nace Psarn, Izak Štrajhar, Patricija Škrbec

  1. mednarodni likovni natečaj Bodi umetnik Igraj se z mano – priznanja in izbrana dela za razstavo: Sara Lazar, Lucija Klopčič, Tinkara Lavrač Solar

Natečaj za izvirno likovno, literarno,  fotografsko delo – priznanje in nagrada za grafično likovno delo: Sara Razpotnik

Evropa v šoli – 2. mesto na državni ravni (spletni natečaj): Anja Trepal, Tinkara Cukjati, Matevž Miklavčič, Aljaž Markelj

Državno tekmovanje Zdrav dih za navdih – priznanje: Lili Podbregar, Lara Tom, Hana Prašnikar, Žiga Rupnik, Nik Mišakov, Anže Bašelj, Gal Kham, Nejc Razpotnik, Erna Mehinović, Tya Kučiš, Katarina Škrinjar

Bronasta trstika: Miha Razpotnik, Filip Ostrožnik, Naja Vozel, Žana Knez, Mila Kozamernik, Jerca Klopčič

Natečaj naravne in druge nesreče – nagrajena dela – regijska raven: Klara Smrkolj, Tinkara Cukjati, Lili Jenko, državna raven: Blažka Juvan

  1. likovni natečaj Jaz, umetnik – nagrada: Luka Kajbič
  2. Mednarodni razpis za likovna dela otrok Jaz v ogledalu – posebno priznanje: Blažka Juvan

Področno tekmovanje iz atletike: tek na 300 m: 1. mesto Miha Miklič, skok v višino: 1. mesto Gaber Sušnik, 1. mesto: Nuša Brodnik, krogla: 2. mesto Domen Dornik, skok v daljino 3. mesto Gal Bolte, tek na 300 me: 1. mesto Maša Udovič, Sara Ceferin, štafeta 4 x 100 m: 1. mesto Gal Bolte, Blaž Trebušak, Gaber Sušnik, Marcel Knez

Zlate bralne značke: Anamarija Zupančič, Benjamin Ostrožnik, Gaber Sušnik, Hana Knez, Lara Brajer, Matija Guna, Matija Lavrin, Rok Omahne, Tjaša Podbregar, Aljaž Drnovšek, Aljaž Markelj, Ana Škrinjar, Anže Drnovšek, Bine Klopčič, Brin Osojnik, Ela Gobovc, Iva Martinčič, Katja Razpotnik, Klara Razpotnik, Nejc Klopčič, Nika Dežman, Vid Kovač, Zala Redl Kolar, Žan Veteršek, Žiga Grošelj, Niko Sešlar


Savus

Foto: arhiv Savus


 

Isti avtor