četrtek, 13 februarja, 2025

Iz te kategorije

Za Jamatlon 2017 vse pripravljeno

Na letošnjem Jamatlonu 2017 bo po zadnjih podatkih sodelovalo 148 udeležencev v 42 ekipah. Od tega je 71 žensk in 77 moških.
Ekipa Jamatlona ima že vse pripravljeno za prevzem startnih številk, ki se začne ob 14. uri na prizorišču pred Delavskim domom Trbovlje. Tudi oder, na katerem bodo nastopili JamaŠpilovci in Koala Voice, je že pripravljen. V visoki pripravljenosti je tudi ekipa Delavskega doma Trbovlje, ki nocoj otvarja prvi in edini slovenski virtualni muzej rudarstva 4. dritl. Ob otvoritvi ob 19. uri bodo nastopili Delavska godba Trbovlje in mažoretke, obeta pa se še kakšno presenečenje.

Na svojem mestu pred Delavskim domom Trbovlje so tudi že prostovoljci Društva prijateljev mladine Trbovlje, ki čakajo na mini Jamatlonce.

Počasi se bo začelo zares. Spremljajte www.zasavc.net, ki je medijski sponzor Jamatlona, in seveda tudi www.jamatlon.si, kjer bodo v dnevih po prireditvi objavljene tudi vse fotografije z dogajanja nad in pod zemljo.

TPK

Isti avtor