Ekipa Kluba borilnih veščin Pon Do Kwan Zagorje se je v Milanu v Italiji udeležila turnirja v point fightingu, na katerem je bilo prisotnih skoraj 1000 tekmovalcev iz 18 držav.
Zagorski tekmovalci so domov prinesli kar nekaj medalj. Tadej Kolander je med mladinskimi težkokategorniki osvojil prvo mesto. Tina Baloh je domov odnesla komplet medalj. V svoji kategoriji, mladinke do 65 kg, je premagala vse nasprotnice, kategorijo višje je bila tretja. Drugo mesto je osvojila v absolutni kategoriji mladink, kjer imajo pravico nastopa vsa dekleta brez težnostnih omejitev. Po štirih zmagah je v finalni borbi na gala večeru morala priznati premoč tekmovalki iz Grčije. Zala Rozina si je med starejšimi kadetinjami do 50 kg priborila tretje mesto.

V klubu so z uspehi mladih športnikov zadovoljni. »Naši tekmovalci so prikazali odlične borbe in potrdili dobro pripravljenost,« so povedali.