Zgodaj zvečer se je zaključil 1. ženski tek skozi rov zasavskih rudniških jam, ki ga je organizator, Zavod Savus, izdajatelj našega časopisa in spletne strani, poimenoval Punce v jami.

Čeprav je bil tek sprva načrtovan za 8. marec, praznik vseh žensk, a je, kot smo poročali, naše načrte prekrižal koronavirus, se je današnjega tekmovanja udeležilo 80 žensk in deklet, kar je za te čase vsekakor zavidljivo število. Sprva jih je bilo prijavljenih krepko preko 300, a je 80 vseeno lepa številka. Prepričani smo, da bo ta lep dogodek postal tradicionalen, saj so vse udeleženke izjemno uživale in preživele nekaj lepih uric v Zasavju.

Start teka je bil v Hrastniku, v jamo je ob 17. uri vstopila prva tekmovalka, nato so ji po časovnici sledile še ostale, cilj pa je bil na Ajnzerju v Trbovljah.

Prireditev smo izpeljali z dovoljenjem NIJZ in ob spoštovanju vseh predpisanih ukrepov ter ob sodelovanju ZSSS in RTH.

REZULTATI
Z – Ženske – skupno
Uvr. Št. Priimek in ime Klub Rezultat
1 21 Bende Nataša 0:22:54
2 8 Baš Mateja 0:24:00
3 5 Breznikar Nataša ŠD Kotredež 0:27:04
4 3 Čebin Lea ŠD Ravenska vas 0:27:14
5 18 Pristovnik Natalija ŠD Radost 0:27:22
6 71 Šetar Sanja 0:27:28
7 72 Rogan Saška 0:27:39
8 22 Mlikavzina Katarina 0:28:04
9 13 Petraš Slavka Pulse performance 0:28:11
10 15 Zalar Nataša 0:28:20
11 17 Hladnik Barbara Neustavljive 0:28:57
12 24 Golež Jasna ŠD Radost Celje 0:29:35
13 131 Stegenšek Beti ŠD Kotredež 0:31:25
14 38 Stegenšek Živa ŠD Kotredež 0:31:56
15 29 Juvan Maca ŠD Radost 0:32:06
16 114 Hafner Tanja 0:32:07
17 151 Mars Tadeja 0:32:39
18 11 Presečnik Darinka Športno društvo T. E. A. M 0:32:53
19 162 Hliš Iva ŠD Radost 0:33:13
20 64 Ferjančič Nataša 0:33:34
21 105 Baumgartner Andreja ŠD Radost 0:33:42
22 113 Cestnik Katja 0:33:53
23 16 Judež Mojca 0:34:01
24 27 Markelj Ana 0:34:58
25 45 Juvan Katarina 0:34:59
26 83 Brezničar Nataša Tekači z dodano vrednostjo 0:35:42
27 156 Drolc Milka 0:35:58
28 157 Tičar Marta 0:36:24
29 144 Selan Cilka 0:36:43
30 188 Peternel Darja HIT MIX PBI 0:36:45
31 184 Lapajne Nataša Hiit mix pbi 0:37:06
32 121 Jančar Jana 0:37:09
33 183 Vidmar Šinkovec Mojca Hiit mix pbi 0:37:15
34 119 Cerar Sabina 0:37:24
35 182 Leban Andreja Hiit mix pbi 0:37:34
36 120 Klopčič Ida 0:37:38
37 39 Golež Alenka ŠD Radost Celje 0:37:53
38 69 Brečko Danijela 0:38:07
39 108 Fabek Irena 0:38:31
40 104 Skrt Nevenka ŠD Radost 0:38:47
41 238 Kralj Heda 0:39:03
42 116 Zinner Angelika 0:39:14
43 65 Železnik Tina 0:39:34
44 109 Jordan Rosana 0:39:40
45 106 Debeljak Vanja ŠD Radost 0:40:17
46 167 Pučnik Lidija 0:40:51
47 96 Božnik Tina 0:41:10
48 95 Majerle Mojca Energe Team 0:41:25
49 87 Mahkovic Tanja Mi2 0:41:28
50 138 Ugrin Orjana 0:41:45
51 25 Rugelj Urška 0:42:07
52 133 Kranjc Renata 0:42:14
53 211 Kolar Veronika 0:42:32
54 237 Jevšek Ana 0:43:06
55 268 Romih  Helena 0:44:21
56 229 Drnovšek  Zlatka ETI 0:45:37
57 267 Resman Slavica 0:46:14
58 179 Sedelšak Natalija 0:47:34
59 178 Kos Alenka 0:47:58
60 265 Dolanc Irena 0:48:51
61 264 Kos Vanja 0:49:07
62 2 Izlakar Monika 0:52:36
63 181 Ravnikar Hriberšek Irena 0:52:58
64 285 Baloh Mojca STPŠ Trbovlje 0:53:06
65 286 Podbregar Katja STPŠ Trbovlje 0:53:20
66 282 Sakelšek Marija STPŠ Trbovlje 0:53:25
67 283 Perko Natalija STPŠ Trbovlje 0:53:29
68 236 Tolazzi Mateja 0:53:37
69 284 Jan Danila STPŠ Trbovlje 0:53:49
70 337 Leskovar Olga 0:54:01
71 336 Sirc Klančnik Jožica 0:54:39
72 334 Ribič Karolina 0:54:46
73 335 Sojč Justika 0:54:51
74 257 Benko Zdenka 1:02:04
75 256 Strnišnik Ranka 1:02:23
76 298 Hanžič Barbara 1:08:48
77 297 Guna Polona 1:09:42
78 296 Smodiš Tjaša 1:09:53
ZA – Ženske A (14 – 20 let)
Uvr. Št. Priimek in ime Klub Rezultat
1 3 Čebin Lea ŠD Ravenska vas 0:27:14
2 38 Stegenšek Živa ŠD Kotredež 0:31:56
ZB – Ženske B (21 – 30 let)
Uvr. Št. Priimek in ime Klub Rezultat
1 21 Bende Nataša 0:22:54
2 72 Rogan Saška 0:27:39
3 22 Mlikavzina Katarina 0:28:04
4 24 Golež Jasna ŠD Radost Celje 0:29:35
ZC – Ženske C (31 – 40 let)
Uvr. Št. Priimek in ime Klub Rezultat
1 8 Baš Mateja 0:24:00
2 71 Šetar Sanja 0:27:28
3 114 Hafner Tanja 0:32:07
4 151 Mars Tadeja 0:32:39
5 11 Presečnik Darinka Športno društvo T. E. A. M 0:32:53
6 64 Ferjančič Nataša 0:33:34
7 45 Juvan Katarina 0:34:59
8 121 Jančar Jana 0:37:09
9 119 Cerar Sabina 0:37:24
10 120 Klopčič Ida 0:37:38
11 108 Fabek Irena 0:38:31
12 109 Jordan Rosana 0:39:40
13 96 Božnik Tina 0:41:10
14 25 Rugelj Urška 0:42:07
15 211 Kolar Veronika 0:42:32
16 179 Sedelšak Natalija 0:47:34
17 265 Dolanc Irena 0:48:51
18 264 Kos Vanja 0:49:07
19 283 Perko Natalija STPŠ Trbovlje 0:53:29
20 334 Ribič Karolina 0:54:46
21 296 Smodiš Tjaša 1:09:53
ZD – Ženske D (41 – 50 let)
Uvr. Št. Priimek in ime Klub Rezultat
1 18 Pristovnik Natalija ŠD Radost 0:27:22
2 15 Zalar Nataša 0:28:20
3 17 Hladnik Barbara Neustavljive 0:28:57
4 131 Stegenšek Beti ŠD Kotredež 0:31:25
5 162 Hliš Iva ŠD Radost 0:33:13
6 105 Baumgartner Andreja ŠD Radost 0:33:42
7 113 Cestnik Katja 0:33:53
8 16 Judež Mojca 0:34:01
9 83 Brezničar Nataša Tekači z dodano vrednostjo 0:35:42
10 184 Lapajne Nataša Hiit mix pbi 0:37:06
11 183 Vidmar Šinkovec Mojca Hiit mix pbi 0:37:15
12 182 Leban Andreja Hiit mix pbi 0:37:34
13 116 Zinner Angelika 0:39:14
14 65 Železnik Tina 0:39:34
15 87 Mahkovic Tanja Mi2 0:41:28
16 133 Kranjc Renata 0:42:14
17 2 Izlakar Monika 0:52:36
18 181 Ravnikar Hriberšek Irena 0:52:58
19 286 Podbregar Katja STPŠ Trbovlje 0:53:20
20 336 Sirc Klančnik Jožica 0:54:39
21 298 Hanžič Barbara 1:08:48
22 297 Guna Polona 1:09:42
ZE – Ženske E (51 – 60 let)
Uvr. Št. Priimek in ime Klub Rezultat
1 5 Breznikar Nataša ŠD Kotredež 0:27:04
2 156 Drolc Milka 0:35:58
3 157 Tičar Marta 0:36:24
4 144 Selan Cilka 0:36:43
5 188 Peternel Darja HIT MIX PBI 0:36:45
6 69 Brečko Danijela 0:38:07
7 104 Skrt Nevenka ŠD Radost 0:38:47
8 238 Kralj Heda 0:39:03
9 106 Debeljak Vanja ŠD Radost 0:40:17
10 237 Jevšek Ana 0:43:06
11 268 Romih  Helena 0:44:21
12 229 Drnovšek  Zlatka ETI 0:45:37
13 267 Resman Slavica 0:46:14
14 178 Kos Alenka 0:47:58
15 285 Baloh Mojca STPŠ Trbovlje 0:53:06
16 282 Sakelšek Marija STPŠ Trbovlje 0:53:25
17 236 Tolazzi Mateja 0:53:37
18 284 Jan Danila STPŠ Trbovlje 0:53:49
19 337 Leskovar Olga 0:54:01
20 335 Sojč Justika 0:54:51
21 256 Strnišnik Ranka 1:02:23
ZF – Ženske F (nad 60 let)
Uvr. Št. Priimek in ime Klub Rezultat
1 13 Petraš Slavka Pulse performance 0:28:11
2 29 Juvan Maca ŠD Radost 0:32:06
3 27 Markelj Ana 0:34:58
4 39 Golež Alenka ŠD Radost Celje 0:37:53
5 167 Pučnik Lidija 0:40:51
6 95 Majerle Mojca Energe Team 0:41:25
7 138 Ugrin Orjana 0:41:45
8 257 Benko Zdenka 1:02:04

 

Udeleženkam se zahvaljujemo za sodelovanje in vsem čestitamo za pogum. Upamo, da se vidimo na 2. teku Punce v jami.

Savus

Foto: MP/VŠ