sobota, 27 junija, 2026

Iz te kategorije

PGD Šentlambert dobilo novo vozilo

V Šentlambertu so v petek, 19. junija, pripravili slovesnost ob uradnem prevzemu novega gasilskega vozila za prevoz moštva GV 1. Vozilo MAN je dodatno opremljeno z AED napravo za oživljanje.

Za naložbo v višini 76.000 evrov je Občina Zagorje ob Savi prispevala 70 odstotkov sredstev, 30 % je zagotovilo Prostovoljno gasilsko društvo Šentlambert.

Slovesnosti se je udeležil tudi župan Občine Zagorje ob Savi Matjaž Švagan, ki je ob tej priložnosti čestital članicam in članom PGD Šentlambert. Predal jim je ključe vozila jim zaželel varno in uspešno uporabo novega vozila.

Savus

Foto: Robi Verbajs


 

Isti avtor