torek, 25 marca, 2025

Iz te kategorije

Pester vikend za zasavske policiste

PP Trbovlje

V petek so policisti prejeli obvestilo o prometni nesreči, ki se je zgodila 20. junija. Ob 16.30 uri je na regionalni cesti Trbovlje–Prebold 54-letni voznik motornega kolesa zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad vozilom in padel na vozišču. Pri tem sta se voznik in sopotnica lahko telesno poškodovala. Kršitelju so policisti izrekli globo.

Policisti so prejeli obvestilo o požaru dveh zabojnikov v Trbovljah, kjer je ogenj poškodoval tudi bližnji oglasni pano. Nastalo je za okoli 500 evrov materialne škode.

Ponoči je neznanec na parkirišču v Trbovljah poškodoval steklo zadnje luči parkiranega vozila in s tem lastnika oškodoval za 100 evrov.

V soboto se je v Trbovljah pripetila prometna nesreča, ker 18-letni voznik osebnega avtomobila ni vozil ob desnem robu vozišča, zaradi česar je trčil v 46-letnega voznika osebnega avtomobila. Pri tem je nastala le materialna škoda, kršitelju pa so policisti izrekli globo.

Ponoči so policisti prejeli obvestilo, da po glavni cesti Zagorje-Trbovlje hodi neznanec. Izsledili so 38-letnega Laščana, ki je hodil po neosvetljenem delu vozišča, pri tem pa ni uporabljal odsevnih teles, zaradi česar so ga policisti oglobili.

PP Hrastnik

22. junija ponoči so policisti prejeli obvestilo o prometni nesreči, kjer je voznica z osebnim vozilom trčila v ograjo. V prometni nesreči je nastalo za okoli 3500 evrov materialne škode, voznici so policisti izdali plačilni nalog.

23. junija so nekaj po 23. uri policiste obvestili o glasni glasbi v Kisovcu. Policisti so kršitelju izdali plačilni nalog.

Savus

Fotografija je simbolična.

Previous article
Next article

Isti avtor