ŽRK Celje Celjske mesnine : RK Zagorje 23:22 (12:11)
Športna dvorana Golovec, gledalcev: 250. Sodnika: Branko Pirc, Rok Skvarč.

ŽRK Celje Celjske mesnine: Fideršek (7 obr.), Hrovatič (3 obr.);  Stropnik, Belac 4 (3), Vrček A. 3, Vrček S. 2(1), Regner, Kranjc,  Hren 4(3), Pišek 6, Robič, Cvetko, Helbel, Privšek 3, Kodele, Hohnjec. Trener: Sebastjan Oblak.

RK Zagorje: Perić A. (9 obramb), Golob; Stanko 8, Ražem 3, Panger 3, Rebolj 3, Voglar 5(4), Skrinjar, Prašnikar, Vrbnjak, Ljepoja 5, Perić I., Matavš. Trener: Bojan Voglar.

Sedemmetrovke: Celje 4/5; Zagorje 5/6,

Izključitve: Celje 8 minut; Zagorje 6 minut,

V Celju so igralke domače in gostujoče ekipe uprizorile pravi derbi. Zagorjanke so tekmo bolje odprle. Z golom Janje Rebolj so v 3. minuti povedle 2:0. Do 20. minute sta obe ekipi igrali izenačeno in zelo agresivno: z obrambo in natančnimi streli so domačinke v 20. minuti izenačile na 8:8. Po nekaj zgrešenih strelih Zagorjank so domače dobile prvi polčas 12:11.

V drugem polčasu so Zagorjanke uspele izenačiti na 12:12, nato pa so pobudo prevzele domačinke. V 42. minuti so prvič povedle za dva zadetka. Nato se je do konca tekme igralo gol za gol. V tem času je Zagorjankam uspelo štirikrat izenačiti, zadnjič pol minute pred koncem tekme na 22:22. Malo prej je bila zaradi že drugega grobega prekrška izključena domača igralka Nikita Privšek. Le kakšnih pet sekund pred koncem tekme so domačinke izpeljale lepo kombinacijo in dosegle svoj 23. gol za zmago 23:22.